UWAGA, RODZICE UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII

20 czerwca 2023
Przy wejściu „N” do szkoły znajduje się tablica informacyjna, a na niej: harmonogram zajęć, wyjść, wycieczek, listy dzieci w grupach, potrzebne praktyczne informacje.
Oto część z nich:
  1. Pobyt dzieci na półkolonii trwa: od 7.00 do 16.00 – dla dzieci objętych opieką świetlicową od 9.00 do 14.00 – dla dzieci nieobjętych opieką świetlicową
    *rano wszystkie dzieci schodzą się w godzinach: 7.00 – 9.00 (poza czwartkiem – tu: wszyscy zbiórka do 8.00!).
  2. ODBIÓR DZIECI będzie się odbywał w 2 miejscach:
    DZIECI Z GRUP: 1,2,3 – WEJŚCIE „N” tzw. wejście boczne
    DZIECI Z GRUP: 4,5,6 – WEJŚCIE GŁÓWNE do szkoły – tu: PRZY WEJŚCIU DO ŚWIETLICY
  3. POSIŁKI
    Podczas pobytu na półkolonii dzieci mają zapewniony dwudaniowy obiad: w poniedziałek, w piątek – dla wszystkich grup
    we wtorek, w środę – dla grup, które nie jadą do Świdnicy
    Podczas wyjazdu do Świdnicy – posiłek: pieczona kiełbaska z ogniska, chleb, ketchup
    Podczas wyjazdu do Majaland – suchy prowiant dla wszystkich uczestników wyjazdu
    W piątek – na zakończenie półkolonii – lody.
  4. Prosimy:
    – Wyposażyć dziecko w butelkę z wodą (będzie możliwość uzupełnienia wody).
    – Zadbać o strój dziecka adekwatny do pogody oraz działań i zajęć, które będą się odbywać danego dnia.
Uwaga!
W dni słoneczne: nakrycie głowy.
Na wyjście na basen: strój kąpielowy (chłopcy: slipki kąpielowe – nie spodenki!).
5. OPIEKA MEDYCZNA
Dzieci objęte są opieką p. pielęgniarki szkolnej. W razie potrzeby – będziemy się kontaktować z rodzicami.
6. Kontakt z kierownikiem półkolonii: Katarzyna Dudzic – Tel. do szkoły: tel. 68 418 65 70 (sekretariat).
Zapraszamy do zapoznania się:)

Program półkolonii