Wracamy!

12 maja 2021

Drodzy Uczniowie,
nasza szkoła była pusta przez wiele miesięcy. Uczyliście się w domach, a tutaj pracownicy robili, co mogli, by budynek był piękny. Odmalowane są klasy, szatnie przy sali gimnastycznej, odnowione korytarze, zakupione roletki do klas …

Brakuje tylko Was by szkoła stała się szkołą.
Cieszymy się na spotkania, które wkrótce nastąpią, ale też jesteśmy pełni obaw. Wiemy, że czas innej pracy, czas rozstania zmienił relacje między nami wszystkimi, spowodował różne zmiany. Lepsze i gorsze. O tym wszystkim będziemy rozmawiać i wyciągać wnioski oraz szukać rozwiązań, gdy będzie potrzeba.

Teraz kończymy już sprawdziany, kartkówki i kontrole notatek, ocen macie wystarczająco dużo, by uzyskać oceny na koniec roku.

Spotykamy się, by na nowo odbudować relacje koleżeńskie, by odnaleźć swoje miejsce. W ciągu tych pozostałych zaledwie kilku tygodni znajdziemy czas, by nadrobić zaległe lekcje w terenie, ćwiczyć umiejętności praktyczne z różnych przedmiotów. Ewentualne zaległości będziemy nadrabiać w kolejnym roku czy latach nauki. Dzisiaj chcemy dać Wam wsparcie, być z Wami.
Czekamy na Wasze pomysły, Wasze propozycje na ten czas.

Dyrekcja i Nauczyciele