Kadra

4 listopada 2018

Rok Szkolny 2019/2020

DYREKTOR   SZKOŁY 
mgr Lidia Dubniewska

WICEDYREKTORZY
mgr Alicja Cieśla
mgr Gura Joanna
mgr Anna Jabłońska
mgr Agnieszka Kostrzewa
mgr Katarzyna Dudzic



KIEROWNIK ŚWIETLICY

mgr Ilona Sobków

mgr Dorota Lesińska

PEDAGOG SZKOLNY
mgr Renata Bąk
mgr Anna Włodarska

mgr Alicja Cieśla
mgr Edyta Śniadecka

PSYCHOLOG
mgr
 Agnieszka Felińska
mgr Mirosława Rowecka

LOGOPEDA

mgr Ewa Banasiak- Macherska
mgr Barbara Wziętek

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Klasy I

  1. Marta Winnicka
  2. Małgorzata Czajka-Gulczyńska/ Alicja Wańkowicz-Kotlarska
  3. Barbara Chwiałkowska
  4. Iwona Purowska

Klasy II

1.Aleksandra Kudłaszyk

2.Joanna Czaińska

3.Małgorzata Blachowska

4.Edyta  Domagała

5.Patrycja Okowińska

6.Anna Rudzińska

7.Barbara Trela

Klasy III

1.Jolanta Sosińska

2.Alicja Jokiel

3.Katarzyna Kordys

4.Klaudia Skurzyńska,

5.Elżbieta Markiewicz

6.Grażyna Kwaśnica-Andrzejczuk

Zespół nauczycieli języka polskiego:

  1. Dorota Kozica
  2. Anna Jankowska
  3. Agnieszka Kostrzewa
  4. Magdalena Jamróg
  5. Dorota Rachmil – Wilczyńska
  6. Magdalena Szkalińska
  7. Jolanta Wąsik
  8. Justyna Wypychowska
  9. Lena Lidia Zieja

Zespół nauczycieli języka niemieckiego:

1.Grażyna Wojnakowska

2.Joanna Wawrowicz

3.Barbara Chwiałkowska

4.Teresa Michaliszyn

5.Edyta Domagała

Zespół nauczycieli języka angielskiego:

1.Magdalena Grabowska

2.Karolina Flieger

3.Natalia Grendziak

4.Aleksandra Raubo

5.Anna Ciesielska

6.Marta Orzoł

7.Anna Jagiełło

8.Anna Lipa

9.Magdalena  Staszewska- Frodyma

10.Ewa Obuchowicz

Zespół nauczycieli  matematyki:

1.Lilla Filipiak

2.Grażyna Dachtera

3.Mirosława Szubert

4.Dominika Szumalo

5.Mariola Grzegorczyk

6.Renata Rogalska

7.Ewa Witkowska

8.Beata Jesionkowska

9.Agnieszka Szydłowska

Zespół nauczycieli historii:

1.Iwona Rozalik

2.Aleksandra Raubo

3.Anna Jagiełło

Zespół nauczycieli plastyki i muzyki, WDŻ, etyki:

1.Jolanta Ofiarska

2.Izabela Leńczuk -Puszkiel

3.Małgorzata Naskręt

5.Renata Bąk

7.Iwona Rozalik

Zespół nauczycieli  przedmiotów przyrodniczych (biologii, przyrody, geografii, chemii, fizyki):

1.Mariola Bukowska

2.Jolanta Klose

3.Barbara Łaskawiec

4.Ryszard Dużyja

5.Teresa Michaliszyn

5.Aneta Szałęga- Dybka

6. Zdzisław Miech

Zespół nauczycieli informatyki i techniki:

  1. Piotr Flis- przewodniczący
  2. Leszek Małmyga
  3. Ewa Witkowska

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa:

1.Małgorzata Gierasimowicz

2.Tomasz Turkowski

3.Dariusz Kurzawa

4.Justyna Hudyma

5.Justyna Drozd

6.Tomasz Witosławski

7.Tomasz Kołłątaj

8.Szymon Siuba

Zespół nauczycieli świetlicy:

1.Paulina Prządka

2.Małgorzata Luch

3.Dorota Lesińska

4.Justyna Koszela

5.Jolanta Ławrynowicz

6.Patrycja Skulska

7.Ilona Sobków

8.Agnieszka Szafińska

9.Julita Woźniak

11.Łukasz Dzikowski

12.Justyna Wujczak

13.Joanna Romanowska

14.Małgorzata Kielec

15.Natalia Piniuta-Myszyńska

16.Beata Grześkowiak

17.Aleksandra Nowak

18.Aleksandra Lechocka

Zespół nauczycieli religii:

1.Elżbieta Matan

2.Alicja Gandurska

3.Ks. Krzysztof Hojzer

4. Ks. Mirosław Żadziłko

Zespół nauczycieli bibliotekarzy:

  1. Lucyna Ambrożko
  2. Wiesława Grzybowska
  3. Ewa Witkowska

Zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej:

Anna Tyliszczak

Zespół pedagogów i socjoterapeutów

  1. Renata Anna Bąk
  2. Alicja Cieśla
  3. Edyta Śniadecka
  4. Anna Włodarska
  5. Sebastian Kiełczewski
  6. Agnieszka Kostrzewa

Zespół psychologów

  1. Agnieszka Felińska
  2. Mirosława Rowecka

Zespół logopedów i innych terapeutów (zaj.k.k, trening słuchowy metoda Tomatisa, Biofeedback)                                                                          1.Barbara Wziętek

2.Ewa Banasiak-Macherska

3.Aleksandra Nowak

4.Bogumiła Kosowicz

5.Agnieszka Cielińska – Pawlisz

6.Małgorzata Luch

Zespół nauczycieli wspomagających

  1. Alicja Nogajczyk
  2. Agnieszka Mieszkiel
  3. Barbara Trela
  4. Alicja Jokiel
  5. Mirosława Zdanowicz
  6. Aleksandra Mikołajczak
  7. Anna Tyliszczak
  8. Anna Harla



Brak komentarzy