Konsultacje

31 stycznia 2019

Konsultacje w marcu 2020r.

Informujemy, że podana godzina jest to godzina rozpoczęcia konsultacji.
Spotkania trwają 60 minut.

Nazwisko i imię Poniedziałek

02.03

Wtorek

03.03

Środa

04.03

Czwartek

05.03

Piątek

06.03a

Inny termin
Bachoński Piotr 16.30 s.111
Banasiak-Macherska Ewa 10.03g.17.30 AT
Blachowska Małgorzata 16.00 AT
Bukowska Mariola 15.30 s.210
Chwiałkowska Barbara 16.00 s.6AT
Ciesielska Anna 15.50 s.315
Cielińska-Pawlisz Agnieszka 16.00 s.307a
Czaińska Joanna 17.00 s.6AT
Dachtera Grażyna 16.00 s.320
Domagała Edyta 17.00 s.3 AT
Drozd Justyna 16.00 s.221
Dużyja Ryszard 16.00 s.212
Filipiak Lilla 16.00 s.321
Flieger Karolina 15.30 s.315
Flis Piotr 16.00 s.218
Gandurska Alicja 15.30 s.318
Gierasimowicz M. 16.00 p.n wf
Grabowska Magdalena 17.00 s.219
Grendziak Natalia 16.00 s.313
Grzegorczyk Mariola 16.00 s.316
Harla Anna 17.00 s.319 zebranie
Hojzer Krzysztof 16.00 s.113
Hudyma Justyna 15.30 s.219
Jagiełło Anna 16.00 s.219
Jamróg Magdalena 16.00 s.117
Jankowska Anna 17.00 s.319 zebranie
Jesionkowska Beata 16.00 s.320
Jokiel Alicja 17.00 s.330
Klose Jolanta 16.00 s.210
Kołłątaj Tomasz 15.00 s.gim.
Kołłątaj Aleksandra 15.30 g. log. AT
Kosowicz Bogumiła
Kostrzewa Agnieszka 17.00  zebranie
Kozica Dorota 17.00 zebranie s.317
Kudłaszyk Aleksandra 16.30 s.4 AT
Kurzawa Dariusz 15.30 duża sala gim.
Kwaśnica-Andrzejczuk G. 16.30s.231
Lipa Anna 1530  s.207a
Łaskawiec Barbara 16.00s.213
Małmyga Leszek 16.00 s.311
Markiewicz Elżbieta 17.00 s.232
Matan Elżbieta 16.30 s.318
Michaliszyn Teresa 16.30 s.213
Miech Zdzisław 16.30 s.221
Mieszkiel Agnieszka 16.00 s.236
Mikołajczak Aleksandra 17.00 s.221
Naskręt Małgorzata 17.00 s.221
Nogajczyk Alicja 16.15 s.106a
Obuchowicz Ewa 15.30 s.113
Ofiarska Jolanta 15.30 s.310
Okowińska Patrycja 16.30 AT
Orzoł Marta 17.00 s.313
Pietrulewicz Urszula 16.30 s.331
Purowska Iwona 16.30 s.330
Puszkiel-Leńczuk I. 17.00 s.112
Pytkowska-Rozali I. 16.00 s.312
Rachmil-Wilczyńska D. 17.00 s.111 zebranie
Rowecka Mirosława 16.00 s.331
Raubo Aleksandra 16.00 s.219
Rogalska Renata 16.00 s.222
Rudzińska Anna 17.00 s.3 AT
Skurzyńska Klaudia 17.00 s.330
Siuba Szymon 14.20
Sosińska Jolanta 16.30 s.221
Staszewska-Frodyma M. 15.30s.7 AT
Szałęga-Dybka 16.00 s.211
Szkalińska Magdalena 16.30 s.116
Szubert Mirosława 16.00 s.316
Szumalo Dominika 15.45 s.321
Szydłowska Agnieszka 15.30 s.319
Trela Barbara 16.00 s.4AT
Turkowski Tomasz 16.00 s.gim.
Tyliszczak Anna 09.12.g.16.00 s.216
Wawrowicz Joanna 15.30 s.318a
Wańkowicz-Kotlarska A. 16.30 s.2AT
Wąsik Jolanta 16.00 s.214
Wilke Adrianna 15.30 s.317
Winnicka Marta 16.00 s.236
Witkowska Ewa 17.00 s.222
Włodarska Anna 16.00 AT
Wojnakowska Grażyna 16.00 s.217
Wujczak Justyna
Wypychowska Justyna 16.00 s.322
Wlodarska Anna 16.00 AT g.pedag.
Witosławski Tomasz 16.00 p.n.wf
Wytrykowski Dariusz 15.45 s.310
Zieja-Gazdowska Lena 16.30 s.220
Zdanowicz Mirosława 16.00s.221
Cieśla Alicja

Brak komentarzy