Konsultacje

31 stycznia 2019

Konsultacje w październiku 2020r.

Informujemy, że podana godzina jest to godzina rozpoczęcia konsultacji.
Spotkania trwają 60 minut.

Konsultacje październik 2020

W związku z sytuacją  epidemiologiczną grupa nauczycieli prowadzi konsultację online. Zostało to zaznaczone w tabeli.

Nazwisko i imię 05.10. 06.10. 07.10. 08.10. 09.10. Inny termin
Banasiak-Macherska Ewa 16.45 AT
Blachowska Małgorzata 17.00 s.5 AT
Bukowska Mariola kons. online 16.00

Mariola Bukowska

Tel.

721 631 845

Chwiałkowska Barbara 16.00 s.232
Ciesielska Anna 16.30 s.315
Czaińska Joanna 16.30 s.6 AT
Dachtera Grażyna 16.00 s.320
Domagała Edyta 17.15 s.3 AT
Drozd Justyna 16.00 s.117
Dudzic Katarzyna 16.00 s.215
Dużyja Ryszard
Filipiak Lila 16.00 s.321
Flieger Karolina
Flis Piotr 16.00 s.218
Gandurska Alicja 16.00 s.318
Gierasimowicz Małgorzata 16.00 duża sala gim.
Grabowska Magdalena 16.30 s.219
Grzegorczyk Mariola 16.00 s.320
Harla Anna 16.00 s.222
Hojzer Krzysztof 16.00 s.318
Hudyma Justyna
Jagiełło Anna 16.00 s.219
Jamróg Magdalena 16.00 s.116
Jankowska Anna 16.00 s.322
Jesionkowska Beata 17.00 s.320
Jokiel Alicja 16.30 s.330
Kiełczewski sebastian 16.00 s.335
Klose Jolanta 16.00 s.210
Kołłątaj Aleksandra 16.00 s.307
Kołłątaj Tomasz 16.00 d.s.gim
Kostrzewa Agnieszka 16.00 s.214
Kozica Dorota 16.00 s.110
Kudłaszyk Aleksandra 16.30 s.4
Kurzawa Dariusz 16.00 duża sala gim.
Kwaśnica-Andrzejczuk Grażyna 16.00 kons. online

Tel.

721 631 845

Lipa Anna 16.00 s.207a
Łaskawiec Barbara 16.15 s.213
Małmyga Leszek 16.30 s.311
Matan Elżbieta 16.00 s.318
Michaliszyn Teresa 17.00 s.213
Miech Zdzisław 16.00 s.212
Mieszkiel Agnieszka 16.00 s.236
Mikołajczak Aleksandra 16.30 s.318
Naskręt Małgorzata 16.00 s.221
Nogajczyk Alicja 16.30 s.106a
Obuchowicz Ewa 16.00 s.222
Ofiarska Jolanta 16.00 s.310

Tryb online

Okowińska Patrycja 16.30 AT
Orzoł Marta 17.00 s.313
Piotrowska Katarzyna 16.30
Purowska Iwona 16.30 s.331
Puszkiel-Leńczuk I.
Pytkowska-Rozalik Iwona 12.10 g.16.00 s.312
Rachmil-Wilczyńska Dorota 16.00 s.111
Raubo Aleksandra 16.00 s.219
Rogalska Renata 16.00 s.222
Rudzińska Anna 17.15 s.3 AT
Siuba Szymon 15.00 s.gim
Skurzyńska Klaudia 16.30 s.330
Sosińska Jolanta
kons.online 16.30 Tel.

721 631 845

Staszewska-Frodyma Magdalena 16.00 s.7 AT
Szałęga_Dybka Aneta 16.00 s.211
Szkalińska Magdalena 16.30 s.116
Szubert Mirosława 16.30 s,.316
Szumalo Dominika 16.00 s.321
Szydłowska Agnieszka 16.00 s.320
Trela Barbara 16.00 s.4
Turkowski Tomasz 16.00 sala gim.
Tyliszczak Anna 16.00 s.214
Wańkowic-Kotlarska 16.30 s.232
Wawrowicz Joanna 16.00 s.318a
Wąsik Jolanta kons. online 16.00(sekretariat)
Mielczarek Marta 16.00 s.236
Witkowska Ewa 16.30 s.217
Witosławski Tomasz
Włodarska Anna 16.00 s.300
Wojnakowska Grażyna 16.00 s.313
Wujczak Justyna
Wypychowska Justyna 16.00 dla klas II s.232

17.00 s.322

Wziętek Barbara 16.00 s.334
Żadziłko Mirosław 16.00 s.317
Zdanowicz Mirosława
Zieja-Gazdowska Lena 16.00 s.220
Zarzycka Beata 16.00 s.310
Piczak Bożena 16.30 s.318
Luch Małgorzata 16.00
Kosowicz Bogumiła 16.00

Brak komentarzy