Uczniowie SP11 studentami Uniwersytetu Młodzieżowego

21 marca 2024

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu dla Szkół i Placówek Oświatowych. 32 uczniów z klas 7 i 8 będzie uczestniczyć w zajęciach online z zakresu psychologii, medycyny i prawa przeprowadzonych przez Uniwersytet Młodzieżowy. Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek, środę i czwartek o 17:30. Lekcje z prawa planowane są we wtorki, z psychologii w środy, a z nauk medycznych w czwartki.
Koordynatorem projektu w naszej szkole jest p. Dorota Kozica (kontakt w bibliotece lub przez VULCAN).
Opiekunkami i koordynatorkami zajęć są:
  • prawo – p. D. Rachmil-Wilczyńska
  • psychologia – p. H. Kurmanajewska
  • medycyna – p. M. Bukowska.
Jesteśmy przekonani, że uczestniczenie w przedsięwzięciu przyczyni się do rozwoju potencjału każdego uczestnika, inspirując go do nauki i poszerzania horyzontów.
UWAGA, w każdym momencie chętni uczniowie mogą dołączyć do programu zapisując się u koordynatora.

Zachęcamy🙂
szczegółowe informacje: https://uniwersytetmlodziezowy.edu.pl/szkoly-i…/…