NABÓR 2020/2021

18 maja 2020 r. rozpoczyna się nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021. Na złożenie wniosków macie Państwo czas do 27 maja 2020 r.

Wniosek o przyjęcie dziecka można wypełnić na dwa sposoby:

1. elektronicznie na stronie internetowej nabor.pcss.pl/zielonagora/przedszkole System wygeneruje dla Państwa nazwę użytkownika oraz hasło dostępu, dzięki któremu będziecie mogli Państwo przesłać dokumenty w formie elektronicznej, sprawdzić czy dziecko zostało zakwalifikowane do wybranego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej oraz potwierdzić wolę przyjęcia dziecka. Do dokumentów przesłanych w formie elektronicznej należy dołączyć podpisany skrócony obowiązek informacyjny, dotyczący przetwarzania danych osobowych w MP nr 46 w związku z rekrutacją (stronka internetowa przedszkola/ zakładka REKRUTACJA)

2. w formie papierowej, formularze dostępne w przedszkolach, szkołach podstawowych, w których zorganizowane będą oddziały przedszkolne i do pobrania na stronie internetowej www.nabor.pcss.pl/zielonagora/przedszkole w zakładce Dokumenty oraz na stronie internetowej Miasta Zielona Góra zielona-gora.pl

Wypełniony wniosek podpisuje rodzic/opiekun prawny dziecka.

Oznaczona skrzynka podawcza będzie umieszczona przy wejściu do szkoły, w budynku przy ulicy Rzeźniczaka 1. Do wypełnionego wraz z załącznikami wniosku należy dołączyć podpisany skrócony obowiązek informacyjny, dotyczący przetwarzania danych osobowych w MP nr 46 w związku z rekrutacją. Dokumenty należy umieścić w kopercie i wrzucić do skrzynki.

W miejscu składania wniosków może przebywać tylko jedna osoba.

Prosimy o zachowanie 2 metrów odległości między osobami oczekującymi na złożenie wniosku.

Szczegółowe informacje na temat Naboru 2020/2021 znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA, na stronce przedszkola.