Przerwa wakacyjna 2019 MP46

Drodzy Rodzice !

Informujemy, że od 1 do 31 sierpnia 2019 r. przedszkole będzie zamknięte.

Od 1 do 31 lipca 2019 placówka będzie otwarta, pełniąc również dyżur wakacyjny.

Rodziców z innych przedszkoli, którzy chcieliby zapisać dziecko na lipcowy dyżur prosimy o wypełnienie i dostarczenie do sekretariatu, do końca maja bieżącego roku, wniosku :

Plan przerw przerw urlopowych miejskich przedszkoli w Zielonej Górze

Wniosek o przedszkole zastępcze

UWAGA:

Pierwszeństwo przy przyjęciu mają dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 19. Kryterium przyjęcia stanowi kolejność zgłoszeń w zależności od liczby dostępnych miejsc.

O wyniku rekrutacji zostaną Państwo poinformowani telefonicznie w czerwcu.

Rozstrzygnięcie konkursu „ŚWIĄTECZNY ANIOŁ”

Rozstrzygnięcie konkursu „Świąteczny Anioł” odbyło się 20 grudnia. Wszystkie anioły wykonane na konkurs stanowiły piękny akcent świątecznego wystroju przedszkola. Każdy anioł był niepowtarzalny i zachwycający. Dzięki zaangażowaniu Rodziców zespołu do spraw przedszkola każde dziecko, które brało udział w konkursie otrzymało kolorowy dyplom, a dzieci z wyróżnieniem oraz te, które zajęły I, II i III miejsce oprócz dyplomów otrzymały nagrody. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w naszym przedszkolu.

Kiermasz świąteczny

W dniach 17, 18 i 19 grudnia w godzinach 14:30 – 16:30 w naszym przedszkolu odbędzie się KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY, na który wszystkich serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że ozdoby świąteczne przygotowane przez dzieci, rodziców oraz nauczycieli wprowadzą wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby poszczególnych grup przedszkolnych.

Zapraszamy 😀

Turniej Przedszkolnych Talentów

We wtorek grupa IV uczestniczyła w Turnieju Przedszkolnych Talentów organizowanym przez SP 13. Nasza drużyna zajęła medalowe 2 miejsce – gratulacje!  😀 

Zbiórka zabawek

Drodzy Rodzice!

Oddział dziecięcy Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze potrzebuje dla maluchów i starszych dzieci zabawki. Prosimy przynosić: niepotrzebne puzzle, przeczytane książki, zapomniane pluszaki, itp. Zabawki powinny być w dobrym stanie, nieuszkodzone i czyste. 

Zbiórka będzie trwała do 21 grudnia. Zabawki będą zbierane w każdej sali przedszkolnej.

Dziękujemy za pomoc

Szlachetna paczka

To ostatni tydzień zbiórki w ramach akcji Szlachetna Paczka. Zbieramy do piątku (włącznie)7.12.18. W sobotę dary pojadą do naszych seniorów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już okazali serce i pomogli. Dzięki nim mamy: piękne, wygodne łóżko dla pana Mieczysława, pralkę dla Pani Pelagii. Zebraliśmy trochę żywności, środków czystości, pościel, koce oraz trochę ręczników.

 

Potrzebujemy jeszcze:

  • żywność – bo o to szczególnie prosili seniorzy (np. olej, konserwy, kasze, makarony, pakowane wędliny)
  • proszki do prania, pasta do zębów
  • pampersy dla dorosłych (rozmiar L)
  • worki stoijne (SenSura155700)
  • kołdry, poduszki, ręczniki
  • węgiel – Pan Mieczysław ma stary piecyk typu „koza”. Można w nim palić drewnem lub węglem „Carbon orzech” lub „Orzech żubr” w workach po 20kg w Castoramie. Worek kosztuje ok 19 zł.

W  sekretariacie i obu świetlicach są wystawione puszki, do których można wrzucać pieniądze. Zostaną one przeznaczone na zakup brakujących rzeczy.

Zbieramy dla ludzi, którzy naprawdę potrzebują pomocy i za każdą rzecz będą wdzięczni.

Gość specjalny

Drodzy Rodzice

Dnia 6 grudnia nasze przedszkole odwiedzi wyjątkowy gość. Przedszkolaki zjedzą śniadanie o godzinie 7:45, następnie przejdą do stołówki na mikołajkowe przedstawienie. Po rozejściu się do grup każde dziecko zostanie obdarowane prezentem.

Życzymy udanej zabawy !

Obiady w grudniu

OBIADY W MIESIĄCU : GRUDZIEŃ 2018r.
Klasy I – II uczące się w budynku  Akademii Talentów (ul. Rzeźniczaka 1)

Koszt obiadów w  miesiącu grudniu
Koszt jednego obiadu: 4,00 zł
15 dni X 4,00 zł. = 60,00 zł ( obiady będą wydawane w terminie 03.12-21.12.2018 )

Wpłaty na obiady przyjmowane są TYLKO na konto szkoły:

Zespół Edukacyjny nr 9
ul. Spawaczy 3 D, 65-119 Zielona Góra
Bank PKO BP S.A nr : 35 1020 5402 0000 0202 0379 0771

Termin wpłat : do 10.12. 2018 r.  W przypadku braku wpłaty od 11-12-2018 dziecko nie będzie mogło korzystać z żywienia.

Ważne:  W tytule przelewu proszę podać koniecznie: imię i nazwisko dziecka,  klasa.

Jeżeli dziecko nie będzie jadło we wszystkie dni w miesiącu, proszę podać, bez których dni jest wykupowany obiad. Odpisy za KAŻDY dzień  można zgłaszać co najmniej dzień wcześniej do godziny 9.00 u intendenta szkoły pod numerem telefonu 723998705. Informację można przekazać także w formie sms. Informacja o uwzględnionych odpisach za miesiąc listopad , dostępna będzie w sekretariacie AT pod numerem telefonu 68 323 72 46 od 05-12-2018r.

Warsztaty edukacyjne

W dniu 22.11.2018r. Dzieci z grupy 1, 3 i 4 wybrały się na warsztaty edukacyjne dotyczące dziecięcej literatury, miały również okazje obejrzeć film: „Książka Lili”.

Galeria

 

Dni zdrowia w grupie 3