Informacje dla Rodziców dzieci przyjętych do Miejskiego Przedszkola nr  46 w Zielonej Górze na rok szkolny 2021/2022

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole jest czynne w godzinach od 6.30 do 16.30. Szczegóły dotyczące przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola znajdują się w procedurze w linku poniżej. 1 września br. przyprowadzacie Państwo dzieci do grup, w których będą na Was oczekiwały Wychowawczynie. Informacje, do której grupy będzie uczęszczało dziecko uzyskacie przy wejściu do placówki.

W dniach od 1 do 7 września o godzinie 17.00 odbędą się spotkania z Rodzicami dzieci przyjętych i uczęszczających do naszej placówki. Informacje dotyczące szczegółowego harmonogramu spotkań z Rodzicami w  grupach, wyprawek dzieci przyjętych do przedszkola oraz procedury przyprowadzania i odbierania dzieci z placówki znajdują się  poniżej.

Wyprawka przedszkolaka

Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola

Harmonogram spotkań

Prosimy o przestrzeganie wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa,  dezynfekcja rąk) oraz zachowanie dystansu społecznego co najmniej 1,5 m.