NABÓR 2020

Ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021 został przesunięty. Składanie wniosków rozpocznie się 18 maja 2020 r.

Trwają również prace nad przygotowaniem takiego rozwiązania teleinformatycznego, aby  tegoroczny nabór został przeprowadzony wyłącznie w formie elektronicznej, czyli umożliwił rodzicom złożenie wniosku wraz z załącznikami „bez wychodzenia z domu”. O szczegółach będziemy informowali Państwa na bieżąco.

Obecnie obowiązujące zasady rekrutacji opisane są w Informatorze dla rodziców. Wzór wniosku i załączników do wniosku nie ulegnie zmianie.