Mali Czarodzieje dali radę!

Przedszkolaki z MP 46 wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Czarny – biały – zielony – pomarańczowy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Zielonej Górze. Wyróżnienie otrzymał Mikołaj, a do ekspozycji na wernisażu zostały wybrane prace: Leona, Ani oraz Kingi. Nagrody zostały wręczone na pokonkursowym wernisażu. Gratulujemy!    

Kolorowa muzyka

Nasi mali podopieczni wzięli udział w II Regionalnym Konkursie Plastycznym pt.: „Kolorowa muzyka” organizowanym przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia w Zielonej Górze. Miło Nam jest się pochwalić, że Larysa zdobyła II miejsce, a Dawid III miejsce. Wręczenie nagród odbyło się w filharmonii zielonogórskiej podczas koncertu „Kolorowa muzyka” z okazji Dnia Dziecka. Gratulujemy!! 🙂  

Podziękowania

Dyrekcja Zespołu Edukacyjnego nr 9 pragnie złożyć gorące podziękowania wszystkim nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom administracji i obsługi zaangażowanym w przygotowanie i zorganizowanie szkolnego festynu.

Fitness dla każdego

Przedszkolaki z grupy czwartej wybrały się na wycieczkę do EVEREST FITNESS, gdzie miały okazję skorzystać z sali fitness, na której PAN SŁAWEK – trener personalny przeprowadził fantastyczne zajęcia sportowe, pełne radości i zabawy. Serdeczne podziękowania dla klubu EVEREST FITNESS, za udostępnienie nam sali fitness i Panu Sławkowi za przeprowadzone zajęcia. EVEREST FITNESS-TWOJA DROGA DO CELU!

Warsztaty edukacyjne w kinie

22.03.2018r. dzieci z grupy 3, 4 i 6 wybrały się na ciekawe warsztaty edukacyjne do kina Cinema City „Niesamowita podróż kropelki wody”. Po części edukacyjnej przyszedł czas na przyjemności i na bajkę ” Gnomeo i Julia. Na tropie zaginionych krasnali”.  

Pierwszy dzień wiosny

Przedszkolaki postanowiły hucznie przywitać wiosnę! Dzieci wybrały się na spacer i z całych sił śpiewem, graniem na instrumentach i kolorowymi gaikami odstraszały zimę, która jeszcze poprzedniego dnia dała nam sobie znać! Mamy nadzieje, że nasze starania nie poszły na marne! 😉

Pyszne warsztaty

Dziś grupa I wzięła udział w warsztatach w pizzerii Dominium. Przedszkolaki uważnie obserwowały jak krok po kroku powstaje ciasto do pizzy, a następnie same dobierały do niej swoje ulubione składniki. Na sam koniec oczywiście była degustacja wspólnie stworzonego specjału. Było pysznie!