Wyniki konkursów

21 października 2019

Dwie uczennice klas 8 zostały Laureatkami Rejonowego Konkursu Przedmiotowego z biologii i dostały nominację do etapu wojewódzkiego, są to:

Kaja Bilińska -klasa 8d

Karolina Ignaczak -klasa 8e

Aleksandra Mikołajczak 8a

opiekun Mariola Bukowska

Wyniki etapu szkolnego konkursów przedmiotowych.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z BIOLOGII

 

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

  1. Maja Gizicka, 8e, 96% – opiekun p. M. Bukowska
  2. Karolina Ignaczak, 8 e – 93% – opiekun M. Bukowska
  3. Jakub Torzecki, 8 c, 91% – opiekun p. J. Klose
  4. Aleksandra Mikołajska, 8a – 91% – opiekun p. M. Bukowska
  5. Adam Mruk, 8a, 87% – opiekun M. Bukowska
  6. Krzysztof Tyszer, 7e, 87%- opiekun p. J. Klose
  7. Kaja Bilińska, 8d, 85%- opiekun M. Bukowska
  8. Kinga Hładka, 8e, 85%%- opiekun M. Bukowska
  9. Patrycja Mielcarek, 8d, 85%%- opiekun p. M. Bukowska

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z CHEMII

 

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

 

  1. Oliwia Blumensztain, 8c,91% -opiekun p.A.Szałęga-Dybka
  2. Tymoteusz Kuchta 8b, 85%, –opiekun p.A.Szałęga-Dybka

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z FIZYKI

 

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

1.Dawid Roszak, 8b, 97,2%- opiekun p. R. Dużyja

  1. Karolina Ignaczak 8, 88,9%- opiekun p. R. Dużyja

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

  1. Tumoteusz Meuss, 7d,98%-opiekun p. M. Grabowska
  2. Wiktoria Łysiak, 8a, 94%-opiekun p. A. Ciesielska
  3. Ifeoluwa Lasege, 8c,92%,- opiekun p. K. Flieger
  4. Krystian Banasiak,7a, 91%-opiekun p. E. Obuchowicz
  5. Oskar Polański, 7e,96%- opiekun p. M. Grabowska
  6. Tymoteusz Widenka, 7d,91%- opiekun p. M. Grabowska
  7. Maja Czechowska, 7f, 89%- opiekun p. K. Flieger
  8. Marcelina Kasprzyk, 7c, 89%, -opiekun p. K. Flieger
  9. Diego Moran-Sroka, 7d, 89%, -opiekun p. M. Grabowska
  10. Adam Stasiak, 8c, 87%, -opiekun p. K. Flieger
  11. Oliwia Blumensztain, 8e 86% -opiekun K. Flieger
  12. Piotr Stachurski, 7f,85% -opiekun p. K. Flieger
  13. Marika Szmańda, 7a, 85%- opiekun p. E. Obuchowicz
  14. Patrycja Mielcarek, 8d,85% – opiekun p. A. Ciesielska
  15. Filip Tokarz, 8a, 85% -%- opiekun p. A. Ciesielska

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

  1. Natasza Tyliszczak, 7e, 97%, -opiekun p. A.Jagiełło
  2. Tymoteusz Wiodenka, 7d,97%, – opiekun p.A.Jagiełło
  3. Krzysztof Tyszer, 7e,96%- opiekun p. A.Jagiełło
  4. Jakub Buchert, 7c,89%- opiekun p. A.Jagiełło
  5. Hubert Ligucki, 7e, 88%- opiekun p. A.Jagiełło
  6. Szymon Kostusiak, 6b, 88%, -opiekun p. A.Raubo
  7. Diana Fengler, 8d, 88%, -opiekun p. I.Rozalik
  8. Kacper Ocimek, 8d, 88%, -opiekun p. I.Rozalik
  9. Karolina Ignaczak, 8e 86% -opiekun p. I.Rozalik
  10. Maciej Owsiany, 8d,86% -opiekun p. I.Rozalik
  11. Jakub Torzecki, 8c, 85%- opiekun p. A.Jagiełło
  12. Szymon Jersz, 8a,85% – opiekun p. A. Raubo
  13. Aleksander Mielcuch 8b, 85% -%- opiekun p. A. Jagiełło

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

 

  1. Mateusz Klimaszyk, 8b, 96%- opiekun J. Wawrowicz
  2. Aurelia Chełmicka, 7b, 094% – opiekun G. Wojnakowska
  3. Jan Żyto 8e, 94% – opiekun G. Wojnakowska
  4. Kinga Hładka, 8e, 94% opiekun G. Wojnakowska
  5. Natalia Gąsiorek, 7b, 91%- opiekun G. Wojnakowska
  6. Maciej Kmiecik 7g, 90% – opiekun G. Wojnakowska
  7. Maja Gizicka 8e, 90% – opiekun G. Wojnakowska
  8. Filip Rejtan 6f, 89% – opiekun G. Wojnakowska
  9. Iga Palewska 7b, 85% – opiekun G. Wojnakowska

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO  MATEMATYKI

 

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

  1. Karolina Ignaczak, 8e, 95%- opiekun p. G. Dachtera

2.Nikodem Konieczny, 8c, 95%-opiekun p. M. Grzegorczyk

  1. Diana Fengler, 8d, 85% – opiekun R. Rogalska
  2. Jan Żyto 8e, 85%, – opiekun – opiekun p. G. Dachtera
  3. Mateusz Wziętek, 7f, 85% – opiekun D. Szumalo
  4. Piotr Stachurski, 7f, 85% – opiekun D. Szumalo

7.Tymoteusz Kuchta, 8b, 85% – opiekun D. Szumalo

  1. Krzysztof Tyszer,7e, 85% – opiekun L. Filipiak
  2. Filip Tomaszewski, 8c, 85%-opiekun p. M. Grzegorczyk
  3. Szymon Lubert 8c, 85%-opiekun p. M. Grzegorczyk
  4. Michał Świeciński 8c, 85%-opiekun p. M. Grzegorczyk

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII

 

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

  1. Jakub Torzecki 8c, 98% -opiekun p. T.Michaliszyn
  2. Mateusz Kolas, 8d, 97%- opiekun p. B.Łaskawiec
  3. Aleksander Mielcuch, 8b, 90%- opiekun p. T.Michaliszyn
  4. Daniel Żółkiewski, 7a, 90% – opiekun p. T.Michaliszyn
  5. Krzysztof Tyszer, 7e, 90% – opiekun p. B.Łaskawiec
  6. Piotr Stachurski, 7f, 88% – opiekun p. B.Łaskawiec
  7. Filip Rejtan, 6f, 87%, – opiekun p. T.Michaliszyn
  8. Jakub Walkowski, 8b, 85 opiekun p. T.Michaliszyn
  9. Kacper Ocimek, 8d, 85% – opiekun p. B.Łaskawiec
  10. Mateusz Wziętek, 7f, 85%- opiekun p. B.Łaskawiec
  11. Jakub Buchert, 7c, 85% – opiekun p. B.Łaskawiec

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO

 

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

 

  1. Karolina Ignaczak,8e, 96% opiekun- p. A. Kostrzewa
  2. Aurelia Chełmicka ,7b, 90% -opiekun p. M. Jamróg
  3. Aleksandra Kwiecień 7f, 90% -opiekun J. Wąsik
  4. Iga Garbula, 8c,90 % – opiekun A. Jankowska
  5. Karolina Borysowska, 8d, 90%- – opiekun A. Jankowska
  6. Aleksandra Samela, 8a, 88%- opiekun p. D. Rachmil-Wilczyńska
  7. Kinga Hładka, 8e, 88%- opiekun- p. A. Kostrzewa
  8. Oliwia Blumensztain 8c, 86%- opiekun A. Jankowska
  9. Karolina Nieczkowska 6f, 86%, -opiekun p. J. Wypychowska
  10. Zuzanna Krajewska 7c, 86% – opiekun D. Kozica
  11. Jan Żyto 8e, 86%- opiekun- p. A. Kostrzewa
  12. Maja Gizicka, 8e, 86% – opiekun- p. A. Kostrzewa
  13. Kacper Makarski, 7b, 86%- opiekun p. M. Jamróg
  14. Patryk Mikuła, 7f, 86%- opiekun J. Wąsik
  15. Piotr Stachurski, 7f, 86%- opiekun J. Wąsik
  16. Mateusz Wziętek 7f, 86%- opiekun J. Wąsik
  17. Filip Tomaszewski 8c, 86%- opiekun A. Jankowska
  18. Zuzanna Rudnicka 8d, 86% – opiekun p. D. Rachmil- Wilczyńska
  19. Aleksandra Mikołajska 8a, 86%- opiekun p. D.Rachmil- Wilczyńska
  20. Eliza Witowska 8a 86%, – opiekun p. D. Rachmil-Wilczyńska

 

 

 

Brak komentarzy