Zebrania

27 marca 2019

Rok szkolny 2020/2021     

Zebrania z rodzicami – wrzesień.

Zebrania odbędą się w dniach 08-09. 09.2020r.

Szczegółowy grafik poniżej

 

Klasa Wychowawca 2020/2021 08.09.2020r.

godzina/sala

09.09.2020r.

godzina/sala

Inny termin  
Klasy   I
1a Katarzyna Piotrowska
1b Jolanta Sosińska
1c Grażyna  Kwaśnica-Andrzejczuk
1d Klaudia Skurzyńska/ Alicja Jokiel
Klasy II
2a Iwona Purowska  s.331

17.00

2b int Marta Mielczarek, Agnieszka Mieszkiel   s.236

16,30

2c  Alicja Wańkowicz-Kotlarska s.232

16,30

 
2d Barbara Chwiałkowska   s.232

17,00

          Klasy III
3a AT Joanna Czaińska s.6

16,30

 
3b AT Patrycja Okowińska             s.5

           17,00

 
3c AT Anna Rudzińska            s.3

           17,15

 
3d int AT Aleksandra Kudłaszyk/ Barbata Trela               s.4

           16,30

3E AT Małgorzata Blachowska               s.5

            17,00

3f AT Edyta Domagała               s.3

            17,15

          Klasy IV
4a Małgorzata Naskręt             s.310

            16,30

4b Dorota Kozica             s.110

            17,00

4c Anna Jagiełło  s.220

   17,00

4d Int Ewa Obuchowicz/ Anna Harla  s.113

    17,00

4e Mariola Grzegorczyk s.320

    17,00

                                                                                              Klasy V
5a Ewa Witkowska             s.222

            16,30

5b Int. Justyna Drozd, Mirosława Zdanowicz            s.211

           17,00

5c Marta Orzoł             s.313

            17,00

               Klasy VI
6a Justyna Hudyma/ Justyna

Wypychowska

           s.322

17,00

6b Renata Rogalska          s.222

         17,00

6c Agnieszka Szydłowska          s.320

         17,00

6d int. Tomasz Witosławski/  Alicja Nogajczyk   10.09.2020r.

  s.220

  17,00

6e Joanna Wawrowicz       s.316

      17,00

6f Lena Zieja          s.220

         16,30

6g Magdalena Grabowska          s.117

         17,00

         Klasy VII
7a Iwona Pytkowska-Rozalik         s.312

        16,30

7b Barbara Łaskawiec        s.213

       16,30

7c Magdalena Szkalińska        s.116

       17,00

7d Aleksandra Raubo        s.218

       17,00

7e Int. Bożena Piczak/ Aleksandra Mikołajczak        s.318

       16,30

7f Dariusz Kurzawa 10.09.2020r.

   s.210

   16,30

7g Mirosława Szubert       s.316

      16,30

7h Lilla Filipiak       s.322

      16,30

     Klasa  VIII
8a Jolanta Ofiarska       s.310

      17,00

8b Grażyna Wojnakowska        s.318a

      17,00

8c Aneta Szałęga- Dybka        s.113

      17,00

8d int Tomasz Turkowski/Anna Tyliszczak      s.112

     16,30

8e Małgorzata Gierasimowicz         s.111

        17,00

8f Ryszard Dużyja         s.212

        16,30

8g Jolanta Klose         s.210

        17,00

Brak komentarzy