Ważny komunikat

10 lutego 2021

UWAGA, DO 18.02 (WŁĄCZNIE) UCZNIOWIE KL. 1-3 ZE SPAWACZY – ZDALNE NAUCZANIE
Szanowni Rodzice,
Ze względu na stwierdzenie w szkole ogniska zakażeń koronawirusem (kolejna, już szósta osoba pracująca w budynku głównym przy ul. Spawaczy 3d ma potwierdzone zakażenie), jestem zmuszona poinformować Państwa o zawieszeniu zajęć stacjonarnych w tym budynku.
W związku z tym od jutra (tj.11 lutego) przechodzimy na nauczanie zdalne w klasach I-II oraz w klasach 3a i 3b, które uczą się w budynku głównym.
Dotyczy to również uczniów klas IV-VIII, którzy realizowali zajęcia w formie stacjonarnej(klasy: 4c, 5a5b,7e,8c,8d ).
Przedszkole MP 46 oraz klasy 3 uczące się w oddzielnym budynku ul. Rzeźniczaka1 pozostają na nauczaniu stacjonarnym tj. klasa 3c, 3d, 3e i 3f oraz pracownicy świetlicy AT.
Czas zawieszenia zajęć jest tożsamy z okresem kwarantanny osób, których zakażenie dzisiaj potwierdzono.
Proszę łączyć się z nauczycielami zgodnie z planem lekcji .
Zdalnie prowadzone są zajęcia dodatkowe, np. logopedyczne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacja .

Nieczynna jest również biblioteka i świetlica w dużym budynku. Administracja w budynku przy Spawaczy 3d również pracuje zdalnie, proszę o kontakt mailowy i telefoniczny.

Ze względu na to, że egzamin próbny – część językowa, zaplanowano w sektorach dla klas starszych, odbędzie się według ustalonego planu z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Z poważaniem,
wicedyrektor Agnieszka Kostrzewa