Misja: Planujemy Budżet zakończona!

22 października 2020

Znamy finalistów 6. edycji konkursu Finansoaktywni 2020.

„Interaktywna gra miejska, nowoczesny skatepark, a może miejsce spotkań dla wszystkich pokoleń? Uczniowie z całej Polski wykazali się ogromną wyobraźnią i dosłownie zasypali organizatorów konkursu Finansoaktywni twórczymi projektami. Cel był jeden – stworzenie projektu inwestycji, zrealizowanej z budżetu obywatelskiego. Spośród 118 zgłoszeń Kapituła konkursu wyłoniła 10 najlepszych prac. Zwycięzcy 6 edycji to uczniowie szkół podstawowych z całej Polski.”Wśród zwycięskich zespołów znaleźli się uczniowie SP 11- Mikołaj Gruszewski, Patryk Mikuła i Hubert Mikuła, którzy stworzyli projekt, wspomniane wyżej miejsce spotkań dla wszystkich, noszący tytuł „The ultimate angels”. Opiekunem zespołu była pani A.Kostrzewa. Gratulujemy zwycięzcom!