Zbiórka kasztanów

1 października 2020

Charytatywna zbiórka kasztanów 2020

Tak jak w zeszłym roku zachęcamy do zbierania kasztanów dla Domu Samotnej Matki w Zielonej Górze.
Tym razem zbieramy na rzecz Matki z niepełnosprawnym dzieckiem.
Kasztany te mogą pomóc w rehabilitacji i innych potrzebach.
Zasady:
– Kasztany NIE MOGĄ być przechowywane w workach plastikowych- szybko wtedy gniją i są do wyrzucenia. Pakujemy więc kasztany do worków parcianych, kartonów, papierowych toreb.
– Każdy worek/ karton/ torba powinny być dostarczone razem z etykietą: imię, nazwisko i klasa.
– Zbiórkę można już rozpocząć, a kasztany dostarczyć do szkoły w dniach 08.10- czwartek lub 09.10- piątek na portiernię w budynku głównym, a w salach w AT.
– Drugi termin odbioru kasztanów to 22.10- czwartek i 23.10- piątek. Na tym zakończymy zbiórkę w naszej szkole.
– Zeszłoroczna zbiórka była bardzo owocna! Z obu budynków naszej szkoły i przedszkola wyjechało ponad 500 kg kasztanów!!! Mamy nadzieję na pobicie tego rekordu 🙂
– Dodatkowo, podnosimy poprzeczkę zdobycia Certyfikatu Pomagacza. Niniejszym ogłaszamy konkurs w poziomach klas! Tylko jedna klasa z każdego poziomu: od przedszkolaków po ósmoklasistów otrzyma taki Certyfikat uznania 🙂

Klub Wolontariusza „Pomagacze”