Nowy Rok Szkolny 2020/2021

Kochani Uczniowie,

Szanowni Rodzice,

Drodzy Nauczyciele!

Pierwszy dzwonek już zabrzmiał. Zaczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Życzę Wam, aby każdy jego dzień przyniósł radość, zadowolenie i dobre doświadczenia.

Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym,  którzy w tym roku  rozpoczynają swą przygodę z nauką, życzę, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, a zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą.

Rodzicom – by nowy rok szkolny każdego dnia pokazywał, że Wasze dzieci rozwijają się i są szczęśliwe. Życzę cierpliwości i konsekwencji w ich wychowywaniu oraz licznych miłych przeżyć związanych z ich sukcesami.

Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Zespołu Edukacyjnego nr 9 – by był to rok spokojnej, bezpiecznej pracy, dającej satysfakcję zawodową, osobistą i uznanie otoczenia.

Dobrego Roku!

Dyrektor ZE9