Uwaga VIII klasy!

23 czerwca 2020

Prace ósmoklasistów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przysłane do szkół przez okręgową komisję egzaminacyjną.

Ogólnopolskie wyniki egzaminu ósmoklasisty będą ogłoszone 31 lipca br. Tego samego dnia uczniowie poznają swoje wyniki oraz otrzymają zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Kody rozdają wychowawcy klas VIII

Uczniowie klas VIII odbierają zaświadczenia w sekretariacie szkoły od 31.07.20 według harmonogramu podanego w dniu 20 lipca 2020r. zamieszczonego u góry strony „aktualności”.

Odbierając zaświadczenie należy przedłożyć dokument ze zdjęciem. Jeśli nie odbiera uczeń czy rodzic należy ze strony pobrać upoważnienie do odbioru.

W załączniku podajemy wzór jednorazowego upoważnienia do odbioru zaświadczenia o wynikach egzaminu.

wzór