Nabór 2020/2021 informacje

24 maja 2020

KOMUNIKAT – UWAGA RODZICE!!!

Przesyłając ZGŁOSZENIE/WNIOSEK o przyjęcie dziecka do SZKOŁY PODSTAWOWEJ w formie elektronicznej należy pamiętać o wszystkich wymaganych dokumentach (zgłoszenie/wniosek wraz z załącznikami, potwierdzającymi spełnianie poszczególnych kryteriów).

1.  ZGŁOSZENIE (do szkoły podstawowej obwodowej) – zapisane w systemie, zostanie wygenerowane jako dokument w formacie PDF, który należy pobrać z systemu, wydrukować, podpisać, zeskanować, a następnie złożyć tj. przekazać w formie elektronicznej do szkoły podstawowej obwodowej.
    Przy składaniu zgłoszenia do szkoły podstawowej obwodowej, nie trzeba spełniać żadnych kryteriów – decyduje miejsce zamieszkania dziecka w obwodzie danej szkoły podstawowej .
  1. Kompletny WNIOSEK – podpisany i zeskanowany wraz podpisanymi i zeskanowanymi, załącznikami – tj. oświadczeniami, potwierdzającymi spełnianie wymaganych kryteriów (dotyczy ubiegania się o przyjęcie dziecka do szkół podstawowych poza obwodem),
    składamy tj. przekazujemy w formie elektronicznej do pierwszej preferowanej szkoły podstawowej, wskazanej we wniosku.
  1. Tak przygotowane oraz przesłane w formie elektronicznej kompletne dokumenty, wyczerpują procedurę i dają pewność, że pod względem formalnym są one POPRAWNIE ZŁOŻONE.

INSTRUKCJA przesyłania dokumentów znajduje się w załącznikach na dole strony
oraz w dokumentach na stronie NABORU 2020.

Jest także do zapoznania tutaj ►  http://www.zielona-gora.pl/system/obj/10051_instrukcja_dokumenty_sp.pdf

1. Złożenie/przekazanie kompletu wymaganych, wypełnionych prawidłowo, podpisanych przez Państwo oraz zeskanowanych dokumentów tj. ZGŁOSZENIA lub KOMPLETNEGO WNIOSKU wraz z wymaganymi załącznikami, zgodnie z instrukcją ich przekazania w formie elektronicznej w systemie NABÓR 2020 jest wystarczające i nie wymaga składania ich  dodatkowo w wybranej szkole podstawowej  w wersji papierowej!