Potyczki językowe

7 grudnia 2018

Już po raz dziesiąty w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs ,,Potyczki językowe”. Uczniowie wykazali ogromną wiedzę, rozwiązując różnorodne zadania dotyczące Australii, Nowej Zelandii oraz krajów niemieckojęzycznych. Rozgrywkom towarzyszyły wystąpienia naszych uzdolnionych artystycznie uczniów. Konkurs ten co roku cieszy się dużą popularnością, czego dowodem jest frekwencja konkursowa. Poza tym zawsze miło jest gościć sympatycznych nauczycieli z innych szkół.
Wyniki:
język angielski