Zmiana organizacji pracy szkoły.

30 marca 2021

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję , że w dniach od 29 marca do 9 kwietnia br. pracujemy w następujący sposób:
od 29 marca do 9 kwietnia zawieszone zostają w szkole i przedszkolu zajęcia stacjonarne. Natomiast zajęcia opiekuńcze są zorganizowane w przedszkolu i w świetlicy na indywidualne wnioski dla dzieci rodziców znajdujących się w szczególnej sytuacji /zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19/
W dniach od 07.04.2021r. do 09.04.2021r. szkoła korzysta z trzech dni wolnych od zajęć edukacyjnych i w tych dniach nie będą odbywały się planowe lekcje.
W dniach /od 06.04.2021r. do 09.04.2021r./ świetlica pracuje jak w dniach przedświątecznych. Bardzo proszę o zachęcenie dzieci do uczestnictwa w konkursach i korzystania z materiałów zamieszczanych na stronie szkolnej w zakładce „Biblioteka”, „Świetlica” oraz na szkolnej stronie Facebooka.
Korzystając z okazji, że zbliżają się Święta Wielkanocne proszę przyjąć serdeczne życzenia zdrowia, radosnego i miłego czasu w gronie rodzinnym oraz pięknej aury i okazji do wypoczynku i relaksu.

Lidia Dubniewska
dyrektor Zespołu Edukacyjnego nr 9 w Zielonej Górze