Zarządzenie w sprawie organizacji pracy szkoły.

29 marca 2021

ZARZĄDZENIE DYREKTORA nr 7/2021

Zespołu Edukacyjnego nr 9 w Zielonej Górze

z dnia 29 marca 2021roku

w sprawie organizacji pracy szkoły w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, organizacji konsultacji dla uczniów i zajęć opiekuńczo – wychowawczych.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz w związku z panującą w Zespole Edukacyjnym nr 9 sytuacją epidemiologiczną

zarządzam, co następuje:

• 1

Wprowadzam zdalną organizację pracy szkoły i przedszkola w warunkach pandemii COVID-19 od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r. z możliwością organizacji zajęć opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym i z klas I-III

• 2

Zajęcia dydaktyczne w dniach 29-31 marca 2021 dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zostaną zorganizowane na wniosek rodziców wyłącznie dla dzieci zdrowych, niepodlegających kwarantannie, w których domach nikt nie przebywa w izolacji ani kwarantannie.

• 3

W czasie dni wolnych od zajęć edukacyjnych /za wyjątkiem dni świątecznych/ pracuje świetlica szkolna w trybie zdalnym /materiały do pobrania ze strony www.ze9zg.edu.pl  zakładka świetlica oraz na profilu facebook Zespołu Edukacyjnego nr 9 w Zielonej Górze/,

• 4

Stacjonarnie zajęcia opiekuńcze są organizowane wyłącznie na wniosek rodziców dzieci przedszkolnych i z klas I-III uprawnionych zgodnie z wymienionym rozporządzeniem z dnia 26 marca 2021 r.

• 5

Biblioteka szkolna zawiesza stacjonarną działalność do dnia 9 kwietnia /materiały do pobrania ze strony www.ze9zg.edu.pl  zakładka biblioteka/.

• 6

Konsultacje dla uczniów klas ósmych 8d,8e,8f odbędą się zgodnie z opracowanym harmonogramem od dnia 12 kwietnia 2021.

• 6

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania

Lidia Dubniewska

Dyrektor Zespołu Edukacyjnego nr 9 w Zielonej Górze