Drodzy Rodzice !

Każdy dzień w Przedszkolu przynosi nowe wyzwania, radości, niespodzianki i wspólnie spędzone chwile. Dokładamy starań, żeby pobyt dzieci w grupach był czasem zdobywania nowych umiejętności, zawierania wspaniałych przyjaźni, przeżywania niezapomnianych przygód, pomimo wszystko.
Nominowanie naszego Przedszkola w plebiscycie na Przedszkole Roku jest dla nas wspaniałą niespodzianką, radością i ogromnym wyróżnieniem, za co wszystkim Państwu z całego serca dziękujemy.

Dyrekcja i Pracownicy
Miejskiego Przedszkola nr 46

 

 

 

Serdecznie dziękuję Wychowawczyni, Dzieciom i Rodzicom
z grupy IV za zaangażowanie w przygotowanie występu z okazji
102. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Dziękuję również grupom, które wzięły aktywny udział w akcji „Szkoła do hymnu”.

Wicedyrektor MP nr 46Anna Jabłońska

Podziękowanie

 

W imieniu całej społeczności naszego Przedszkola, składam najserdeczniejsze podziękowania za działania podejmowane przez Zespół Rodziców do spraw przedszkola, działający przy Radzie Rodziców Zespołu Edukacyjnego nr 9. Działalność przedstawicieli Rodziców poszczególnych grup, w sposób znaczący wpływa na rozwój naszej placówki oraz stwarza Dzieciom możliwość udziału w ciekawych i atrakcyjnych przedsięwzięciach.

Dzięki Państwu:

  • Każde dziecko biorące udział w organizowanych konkursach otrzymuje kolorowy dyplom, nagrodę oraz słodki poczęstunek.
  • Mogliśmy zaprosić na występ „Mikołaja”, który zostawił na dziecięcych twarzach najwspanialszy z prezentów, radosny uśmiech.
  • Występ z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, dzięki funduszom przeznaczonym na zakup jednakowych spódniczek dla dziewczynek, był niepowtarzalny.
  • Wyjścia poza teren placówki są bezpieczniejsze, dzięki kamizelkom odblaskowym z logo przedszkola, w które zostały zaopatrzone wszystkie dzieci ze wszystkich grup.
  • Z zakupionych produktów, przedszkolaki mogły wypiekać aromatyczne i pełne świątecznych smaków pierniczki.
  • Zakupiona została szyna sufitowa oraz kotara, dzięki której zyskaliśmy miejsce do prezentowania umiejętności aktorskich i tanecznych naszych podopiecznych.
  • Z funduszy zebranych podczas kiermaszu bożonarodzeniowego, powstała wspaniała „Biblioteka Przedszkolaka”. Każde dziecko wypożyczając wybraną książeczkę zapisuje ją w karcie, a po zebraniu trzech wypełnionych kart, otrzymuje upominek oraz miano  „Wspaniałego Czytelnika”. W biblioteczce można również wypożyczyć ciekawe gry.
  • Zorganizowaliśmy warsztaty dzieci i rodziców, które bez zakupionych produktów, folii ochronnej oraz barwników, nie mogłyby się odbyć.

Bardzo dziękuję przewodniczącej, skarbnikowi, osobie odpowiedzialnej za sporządzenie protokołu każdego spotkania oraz wszystkim członkom Zespołu  za otwartość, wyrozumiałość oraz zaangażowanie w sprawy naszego przedszkola.

Dziękuję również wszystkim Rodzicom, którzy poprzez każdą formę wsparcia , a także swoją gotowość do współpracy, poszerzają wachlarz naszych działań, służących wszystkim przedszkolakom.

 

Z poważaniem

Wicedyrektor

Anna Jabłońska

 

________________________________________________________________________________________________________

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękuję Rodzicom, Dzieciom i Wychowawczyniom za zaangażowanie w przygotowanie wspaniałych ozdób bożonarodzeniowych oraz organizację tegorocznego świątecznego kiermaszu w naszym przedszkolu.

 

Z wyrazami szacunku

Wicedyrektor MP 46

Anna Jabłońska

 

________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________

Podziękowania

Kochani Rodzice, Dzieci, Nauczyciele, Pracownicy, Goście naszej szkoły i Wszyscy, którzy przyczyniliście się do wielkiego sukcesu akcji Szlachetna Paczka.

DZIĘKUJEMY za ciepło Waszych serc, wrażliwość Waszych sumień. Niech Dobro, którym obdarzyliście nasze potrzebujące rodziny, powróci do Was ze zdwojoną siłą. Wasza bezinteresowność, dobroduszność i szlachetność, sprawiła,że razem potrafiliśmy wpłynąć na historię życia konkretnych osób. Razem dokonaliśmy tak wiele. Uśmiech, poczucie bezpieczeństwa, łzy wzruszenia i nadzieja w dobro oraz  ludzką życzliwość, to wszystko malowało się na twarzach osób, do których trafiły Wasze prezenty.

Kochani wśród was znalazły się osoby, które sprezentowały: potrzebną pralkę, łóżko, węgiel, żywność ( w tym kawy, herbaty, słodycze, oleje, cukier, kasze, makarony, konserwy, itp.), środki czystości, pieluchy, piękne koce, pościele, swojski miód, kosmetyki, smalec oraz miłe upominki. Dzieci ze świetlicy klas II-IV, zrobiły dla naszych rodzin kartki świąteczne, w których pojawiły się wzruszające życzenia. Wszystkie złożone przez Państwa dary zostały zapakowane łącznie w 32 duże paczki.

Dzięki Waszej hojności, udało się zebrać ponad 1727.71 zł. Z tej kwoty dokupiliśmy min.: ponad 700kg węgla, środki medyczne (worki stomijne, podkłady, pampersy, nutridrinki, poduszki antyodleżynowe), kołdry, poduszki, szlafroki, czapki, szaliki, zestawy świąteczne.

KOCHANI, raz jeszcze DZIĘKUJEMY Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc. Baaardzo dziękuję tym Pracownikom szkoły, którzy poświęcili dodatkowo wiele godzin na gromadzenie , pakowanie paczek, załadunek i koordynowanie zbiórek w obu budynkach (Alicja Cieśla, Natalia Piniuta – Myszyńska, Łukasz Dzikowski, Edyta Śniadecka i w drugim budynku Andżelika Wieczorek, Joanna Romanowska, Aleksandra Nowak).

Pozostaje ogromna radość, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnej akcji.

 

„W ofiarowaniu siebie najpiękniejsze jest to, że to, co do nas wraca

jest zawsze lepsze od tego, co dajemy.

Otrzymujemy odpowiedź o wiele bardziej hojną niż nasze działanie.”

                                                                                                                    Orison Swett Marden

 

                                                                                                                                             Z wyrazami szacunku

                                                                                                                        Dyrektor Szkoły Lidia Dubniewska

________________________________________________________________________________________________________

Podziękowanie

W imieniu całej społeczności Miejskiego Przedszkola nr 46 pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie Nadleśnictwu Zielona Góra za dostarczenie do naszej placówki wspaniałych choinek, które wprowadzą nas w niepowtarzalny, świąteczny klimat.

Z wyrazami szacunku

Pracownicy MP 46