Obiady w budynku AT

OBIADY W MIESIĄCU LISTOPADZIE 2018r. Klasy I – II uczące się w budynku  Akademii Talentów ul. Rzeźniczaka 1 Rozpoczęcie żywienia w dniu 05-11-2018

Kolorowe miesiące

Drodzy Rodzice, w tym roku szkolnym będziemy realizować program ,,Kolorowe Dni”. Prosimy, by w tych dniach w miarę możliwości dzieci miały zaakcentowany wybrany kolor w ubiorze dziecka. Na każdy miesiąc zaplanowany jest inny kolor (1x w miesiącu).

Ubezpieczenie dziecka

Wpłaty na ubezpieczenie dziecka należy realizować na konto  w TU Compensa SA podane na polisie. W tytule przelewu prosimy podać: nr polisy imię i nazwisko dziecka oraz grupę Opłaty należy wnosić do 31 września 2018r. Potwierdzenie wpłaty oraz wypełnione druki (obowiązek informacyjny,  oświadczenia indywidualne owu compensa nnw) prosimy przekazywać poprzez wychowawcę do sekretariatu szkoły. Nr Czytaj dalej…

Mali Czarodzieje dali radę!

Przedszkolaki z MP 46 wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Czarny – biały – zielony – pomarańczowy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Zielonej Górze. Wyróżnienie otrzymał Mikołaj, a do ekspozycji na wernisażu zostały wybrane prace: Leona, Ani oraz Kingi. Nagrody zostały wręczone na pokonkursowym wernisażu. Gratulujemy!    

Kolorowa muzyka

Nasi mali podopieczni wzięli udział w II Regionalnym Konkursie Plastycznym pt.: „Kolorowa muzyka” organizowanym przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia w Zielonej Górze. Miło Nam jest się pochwalić, że Larysa zdobyła II miejsce, a Dawid III miejsce. Wręczenie nagród odbyło się w filharmonii zielonogórskiej podczas koncertu „Kolorowa muzyka” z okazji Dnia Dziecka. Gratulujemy!! 🙂  

Podziękowania

Dyrekcja Zespołu Edukacyjnego nr 9 pragnie złożyć gorące podziękowania wszystkim nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom administracji i obsługi zaangażowanym w przygotowanie i zorganizowanie szkolnego festynu.

Fitness dla każdego

Przedszkolaki z grupy czwartej wybrały się na wycieczkę do EVEREST FITNESS, gdzie miały okazję skorzystać z sali fitness, na której PAN SŁAWEK – trener personalny przeprowadził fantastyczne zajęcia sportowe, pełne radości i zabawy. Serdeczne podziękowania dla klubu EVEREST FITNESS, za udostępnienie nam sali fitness i Panu Sławkowi za przeprowadzone zajęcia. EVEREST FITNESS-TWOJA DROGA DO CELU!

Warsztaty edukacyjne w kinie

22.03.2018r. dzieci z grupy 3, 4 i 6 wybrały się na ciekawe warsztaty edukacyjne do kina Cinema City „Niesamowita podróż kropelki wody”. Po części edukacyjnej przyszedł czas na przyjemności i na bajkę ” Gnomeo i Julia. Na tropie zaginionych krasnali”.