Fitness dla każdego

Przedszkolaki z grupy czwartej wybrały się na wycieczkę do EVEREST FITNESS, gdzie miały okazję skorzystać z sali fitness, na której PAN SŁAWEK – trener personalny przeprowadził fantastyczne zajęcia sportowe, pełne radości i zabawy. Serdeczne podziękowania dla klubu EVEREST FITNESS, za udostępnienie nam sali fitness i Panu Sławkowi za przeprowadzone zajęcia. EVEREST FITNESS-TWOJA DROGA DO CELU!

Warsztaty edukacyjne w kinie

22.03.2018r. dzieci z grupy 3, 4 i 6 wybrały się na ciekawe warsztaty edukacyjne do kina Cinema City „Niesamowita podróż kropelki wody”.

Pierwszy dzień wiosny

Przedszkolaki postanowiły hucznie przywitać wiosnę! Dzieci wybrały się na spacer i z całych sił śpiewem, graniem na instrumentach i kolorowymi gaikami odstraszały zimę, która jeszcze poprzedniego dnia dała nam sobie znać!

Pyszne warsztaty

Dziś grupa I wzięła udział w warsztatach w pizzerii Dominium. Przedszkolaki uważnie obserwowały jak krok po kroku powstaje ciasto do pizzy, a następnie same dobierały do niej swoje ulubione składniki.

Wizyta Pani leśnik

W dniu 09.03.2018 r. nasze przedszkole odwiedziła Pani leśnik z Nadleśnictwa Zielona Góra. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek na temat lasów oraz zwierząt, które w nich żyją.

Dzień Kobiet w gr I

8. 03. 2018 roku grupa I świętowała Dzień Kobiet. Tego dnia chłopcy wręczyli dziewczynkom kwiatki i złożyli im najlepsze życzenia z okazji ich święta. Dzień obfitował w wiele zabaw i konkursów.