Polityka ochrony dzieci

Rodzice dzieci i uczniów ZE9 w Zielonej Górze proszeni są o zapoznanie się z „Projektem Polityki ochrony dzieci w ZE9 w Zielonej Górze” oraz zgłaszanie  do dn. 28.02.2019r. swoich uwag i sugestii drogą elektroniczną do koordynatora projektu pani Agnieszki Felińskiej (poprzez system Vulcan lub na adres a.felinska@ze9zg.edu.pl).

Projekt – Polityka ochrony dzieci

Bawią się starsi i młosi

Współpraca ze szkołą daje przedszkolakom możliwość kontaktu z młodzieżą. Wolontariuszki odwiedziły naszą grupę i przygotowały dla swoich młodszych kolegów ciekawe gry i zabawy. Dzieci były zachwycone!

Mali chemicy

Warsztaty z Krainą Eksperymentów dają dzieciom mnóstwo radości. Przedszkolaki bawią się doskonale, poznając właściwości różnych substancji,niczym mali chemicy.

Tańczyć każdy może…


Taneczna przerwa zorganizowana podczas Dni Zdrowia ogarnęła całe przedszkole. Przedszkolaki z MP 46 wiedzą, że ruch to zdrowie i kiedy gra muzyka każdy tańczy tak jak lubi.

Historia w pigułce

Zajęcia w muzeum przeniosły dzieci w świat rycerzy. Przedszkolaki były zachwycone taką lekcją historii.

W poszukiwaniu wiosny…


Czekamy z niecierpliwością na ciepłe, wiosenne dni, podczas których można wybrać się na długi spacer, taki jak ten do ogrodu botanicznego.

Wycieczka do szkoły muzycznej

5 lutego dzieci z grupy I odwiedziły Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia w Zielonej Górze. Przedszkolaki brały udział w zajęciach rytmicznych, plastycznych, a podsumowaniem wycieczki był udział we wspaniałym koncercie przygotowanym przez uczniów szkoły.

Bal karnawałowy

4 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przedszkolaki prezentowały swoje stroje, tańczyły, brały udział w zabawach i konkursach. Tego dnia na twarzach wszystkich dzieci gościł szczery uśmiech!

Warto pomagać

Dzięki świetlicowej grupie Mały Ratownik pod opieką p.Ali, Mali Odkrywcy z grupy 3 mogli przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.

Pieczenie pierniczków w grupie III