Wizyta w pizzerii

Dzieciaki z grupy IV z wizytą w pizzerii Papa Pizza. Dziękujemy rodzicom Ignacego za zaproszenie do pizzerii i przepyszne ugoszczenie 🙂

Warsztaty w Domu Harcerza

Kolejne warsztaty artystyczne dzieci z grupy IV w Domu Harcerza.

Dzień Babci i Dziadka w gr. IV

Dzieci z grupy IV  zaprezentowały występ artystyczny dla najbliższych z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oklasków i wzruszeń nie było końca:)

Polityka ochrony dzieci

Rodzice dzieci i uczniów ZE9 w Zielonej Górze proszeni są o zapoznanie się z „Projektem Polityki ochrony dzieci w ZE9 w Zielonej Górze” oraz zgłaszanie  do dn. 28.02.2019r. swoich uwag i sugestii drogą elektroniczną do koordynatora projektu pani Agnieszki Felińskiej (poprzez system Vulcan lub na adres a.felinska@ze9zg.edu.pl).

Projekt – Polityka ochrony dzieci

Bawią się starsi i młosi

Współpraca ze szkołą daje przedszkolakom możliwość kontaktu z młodzieżą. Wolontariuszki odwiedziły naszą grupę i przygotowały dla swoich młodszych kolegów ciekawe gry i zabawy. Dzieci były zachwycone!

Mali chemicy

Warsztaty z Krainą Eksperymentów dają dzieciom mnóstwo radości. Przedszkolaki bawią się doskonale, poznając właściwości różnych substancji,niczym mali chemicy.

Tańczyć każdy może…


Taneczna przerwa zorganizowana podczas Dni Zdrowia ogarnęła całe przedszkole. Przedszkolaki z MP 46 wiedzą, że ruch to zdrowie i kiedy gra muzyka każdy tańczy tak jak lubi.

Historia w pigułce

Zajęcia w muzeum przeniosły dzieci w świat rycerzy. Przedszkolaki były zachwycone taką lekcją historii.

W poszukiwaniu wiosny…


Czekamy z niecierpliwością na ciepłe, wiosenne dni, podczas których można wybrać się na długi spacer, taki jak ten do ogrodu botanicznego.