Kiermasz świąteczny

W dniach 17, 18 i 19 grudnia w godzinach 14:30 – 16:30 w naszym przedszkolu odbędzie się KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY, na który wszystkich serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że ozdoby świąteczne przygotowane przez dzieci, rodziców oraz nauczycieli wprowadzą wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby poszczególnych grup przedszkolnych.

Zapraszamy 😀

Turniej Przedszkolnych Talentów

We wtorek grupa IV uczestniczyła w Turnieju Przedszkolnych Talentów organizowanym przez SP 13. Nasza drużyna zajęła medalowe 2 miejsce – gratulacje!  😀 

Zbiórka zabawek

Drodzy Rodzice!

Oddział dziecięcy Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze potrzebuje dla maluchów i starszych dzieci zabawki. Prosimy przynosić: niepotrzebne puzzle, przeczytane książki, zapomniane pluszaki, itp. Zabawki powinny być w dobrym stanie, nieuszkodzone i czyste. 

Zbiórka będzie trwała do 21 grudnia. Zabawki będą zbierane w każdej sali przedszkolnej.

Dziękujemy za pomoc

Szlachetna paczka

To ostatni tydzień zbiórki w ramach akcji Szlachetna Paczka. Zbieramy do piątku (włącznie)7.12.18. W sobotę dary pojadą do naszych seniorów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już okazali serce i pomogli. Dzięki nim mamy: piękne, wygodne łóżko dla pana Mieczysława, pralkę dla Pani Pelagii. Zebraliśmy trochę żywności, środków czystości, pościel, koce oraz trochę ręczników.

 

Potrzebujemy jeszcze:

  • żywność – bo o to szczególnie prosili seniorzy (np. olej, konserwy, kasze, makarony, pakowane wędliny)
  • proszki do prania, pasta do zębów
  • pampersy dla dorosłych (rozmiar L)
  • worki stoijne (SenSura155700)
  • kołdry, poduszki, ręczniki
  • węgiel – Pan Mieczysław ma stary piecyk typu „koza”. Można w nim palić drewnem lub węglem „Carbon orzech” lub „Orzech żubr” w workach po 20kg w Castoramie. Worek kosztuje ok 19 zł.

W  sekretariacie i obu świetlicach są wystawione puszki, do których można wrzucać pieniądze. Zostaną one przeznaczone na zakup brakujących rzeczy.

Zbieramy dla ludzi, którzy naprawdę potrzebują pomocy i za każdą rzecz będą wdzięczni.

Gość specjalny

Drodzy Rodzice

Dnia 6 grudnia nasze przedszkole odwiedzi wyjątkowy gość. Przedszkolaki zjedzą śniadanie o godzinie 7:45, następnie przejdą do stołówki na mikołajkowe przedstawienie. Po rozejściu się do grup każde dziecko zostanie obdarowane prezentem.

Życzymy udanej zabawy !